Raspored

RASPORED TRENINGA 21.-27.09.2020.g.

                 
SELEKCIJAPONEDJELJAK UTORAK SRIJEDAČETVRTAKPETAKSUBOTANEDJELJA
PREČKO21.09.2020. 22.09.2020.23.09.2020.24.09.2020.25.09.2020.26.09.2020.27.09.2020.
SENIORI18:00h
IGRALIŠTE
18:00h
IGRALIŠTE
16:00h
POLET-
PREČKO
18:00h
IGRALIŠTE
---
JUNIORI 2002/0308:00h i 18:00h
IGRALIŠTE
08:00h i 18:00h
IGRALIŠTE
-08:00h i 18:00h
IGRALIŠTE
--11:45h
ZAGREB-
PREČKO
KADETI 2004/0508:00h i 18:00h
IGRALIŠTE
08:00h i 18:00h
IGRALIŠTE
--08:00h i 18:00h
IGRALIŠTE
-10:00h
ZAGREB-
PREČKO
ST. PIONIRI 200709:15h i 16:45h
IGRALIŠTE
16:45h
IGRALIŠTE
17:30h
MAKSIMIR-
PREČKO
16:45h
IGRALIŠTE
08:00h i 16:45h
IGRALIŠTE
10:30h
ŠPANSKO-
PREČKO
-
ML. PIONIRI 200909:15h i 15:30h
ATLETIKA
09:15h i 15:30h
IGRALIŠTE
16:00h
MAKSIMIR-
PREČKO
09:15h i 15:30h
IGRALIŠTE
09:15h i 15:30h
IGRALIŠTE
09:00h
ŠPANSKO-
PREČKO
-
LIMAČI I 2010-09:15h i 15:30h
IGRALIŠTE
09:15h i 15:30h
IGRALIŠTE
19:45h
ATLETIKA
09:15h i 15:30h
IGRALIŠTE
10:00h
UTRINA-
PREČKO
-
LIMAČI II 2011-17:00h
IGRALIŠTE
18:15h
IGRALIŠTE
19:00h
ATLE-GIM
17:00h
IGRALIŠTE
11:00h
UTRINA-
PREČKO
-
ZAGIĆI I 201219:30h
IGRALIŠTE
--18:15h
ATLE-GIM
17:00h
IGRALIŠTE
12:00h
UTRINA-
PREČKO
-
ZAGIĆI II 201318:15h
IGRALIŠTE
-18:15h
IGRALIŠTE
17:30h
ATLE-GIM
-13:00h
UTRINA-
PREČKO
-
SELEKCIJAPONEDJELJAKUTORAKSRIJEDAČETVRTAKPETAKSUBOTANEDJELJA
BUBAMARA21.09.2020.22.09.2020.23.09.2020.24.09.2020.25.09.2020.26.09.2020.27.09.2020.
SENIORI-19:30h
IGRALIŠTE
18:00h
IGRALIŠTE
19:30h
IGRALIŠTE
--16:00h
KAŠINA-
BUBAMARA
KADETI08:00h i 18:00h
IGRALIŠTE
08:00h i 18:00h
IGRALIŠTE
-08:00h i 18:00h
IGRALIŠTE
08:00h i 18:00h
IGRALIŠTE
--
ST. PIONIRI 200609:15h i 16:45h
IGRALIŠTE
09:15h i 16:45h
IGRALIŠTE
-08:00h i 16:45h
IGRALIŠTE
08:00h i 16:45h
IGRALIŠTE
10:30h
MAKSIMIR-
BUBAMARA
-
ML. PIONIRI 200809:15h i 15:30h
ATLETIKA
-08:00h i 15:00h
IGRALIŠTE
19:15h
IGRALIŠTE
08:00h i 15:00h
IGRALIŠTE
09:00h
MAKSIMIR-
BUBAMARA
-
ML. PIONIRI II 200909:15h i 15:30h
ATLETIKA
09:15h i 15:30h
IGRALIŠTE
-09:15h i 15:30h
IGRALIŠTE
09:15h i 15:30h
IGRALIŠTE
09:30h
CROATIA 98-
BUBAMARA
-
LIMAČI I 2010-09:15h i 15:30h
IGRALIŠTE
09:15h i 15:30h
IGRALIŠTE
19:45h
ATLETIKA
19:00h
ŠPANSKO-
BUBAMARA
--
LIMAČI II 2011-17:00h
IGRALIŠTE
18:15h
IGRALIŠTE
19:00h
ATLET/GIM
18:00h
ŠPANSKO-
BUBAMARA
--
ZAGIĆI I 2012-17:00h
IGRALIŠTE
-18:15h
ATLET/GIM
19:00h
ŠPANSKO-
BUBAMARA
--
ZAGIĆI II 2013-18:15h
IGRALIŠTE
-17:30h
ATLET/GIM
18:00h
ŠPANSKO-
BUBAMARA
--
LIMAČI III 10/11-----00:00h
PODSUSED-
BUBAMARA
-
ZAGIĆI III 12/1318:15h
IGRALIŠTE
-18:15h
IGRALIŠTE
17:30h
ATLET/GIM
-00:00h
PODSUSED-
BUBAMARA
-
GOLMANI09:00 I 15:30 STARIJI
18:15h MLAĐI
-
----