Raspored

RASPORED TRENINGA OD 12.-18.04.2021. god.

                 
SELEKCIJAPONEDJELJAK UTORAK SRIJEDAČETVRTAKPETAKSUBOTANEDJELJA
PREČKO12.04.2021. 13.04.2021.14.04.2021.15.04.2021.16.04.2021.17.04.2021.18.04.2021.
SENIORI20:00h
IGRALIŠTE
08:00h i 16:15h
IGRALIŠTE
20:00h
IGRALIŠTE
-08:00h i 16:15h
IGRALIŠTE
-16:30h
CONCORDIA-
PREČKO
JUNIORI 2002/0320:00h
IGRALIŠTE
08:00h i 16:15h
IGRALIŠTE
20:00h
IGRALIŠTE
-08:00h i 16:15h
IGRALIŠTE
18:00h
PREČKO-
TRNJE
-
KADETI 2004/0508:00h i 17:00h
IGRALIŠTE
-08:00h i 17:00h
IGRALIŠTE
08:00h i 17:30h
IGRALIŠTE
20:00h
IGRALIŠTE
16:00h
PREČKO-
TRNJE
-
ST. PIONIRI 200708:00h i 16:15h
IGRALIŠTE
20:00h
IGRALIŠTE
-08:00h i 16:15h
IGRALIŠTE
20:00h
IGRALIŠTE
14:30h
PREČKO-
ZET
-
ML. PIONIRI 200909:30h i 15:30h
ATLETIKA
09:15h i 16:15h
IGRALIŠTE
-09:15h i 16:15h
IGRALIŠTE
09:15h i 16:15h
IGRALIŠTE
13:00h
PREČKO-
ZET
-
LIMAČI I 201009:15h i 15:30h
IGRALIŠTE
09:15h i 15:00h
IGRALIŠTE
-19:45h
ATLETIKA
09:15h i 15:00h
IGRALIŠTE
10:00h
PREČKO-
ŠN MAKSIMIR
-
LIMAČI II 2011-17:30h
IGRALIŠTE
18:45h
IGRALIŠTE
19:00h
ATLET - GIM
17:30h
IGRALIŠTE
09:00h
PREČKO-
ŠN MAKSIMIR
-
ZAGIĆI I 201219:20h
IGRALIŠTE
-19:20h
IGRALIŠTE
18:15h
ATLET - GIM
-11:00h
PREČKO-
ŠN MAKSIMIR
-
ZAGIĆI II 201318:15h
IGRALIŠTE
-18:15h
IGRALIŠTE
17:30h
ATLET - GIM
-12:00h
PREČKO-
ŠN MAKSIMIR
-
SELEKCIJAPONEDJELJAKUTORAKSRIJEDAČETVRTAKPETAKSUBOTANEDJELJA
BUBAMARA12.04.2021.13.04.2021.14.04.2021.15.04.2021.16.04.2021.17.04.2021.18.04.2021.
SENIORI18:30h
IGRALIŠTE
20:00h
IGRALIŠTE
-18:45h
IGRALIŠTE
--11:00h
BUBAMARA-
HRAŠĆE
KADETI08:00h i 17:00h
IGRALIŠTE
-08:00h i 17:00h
IGRALIŠTE
08:00h i 17:30h
IGRALIŠTE
20:00h
IGRALIŠTE
--
ST. PIONIRI 200608:00h i 15:45h
IGRALIŠTE
-08:00h i 15:45h
IGRALIŠTE
08:00h i 16:15h
IGRALIŠTE
08:00h i 16:15h
IGRALIŠTE
-11:30h
BUBAMARA-
S. KRALJEVEC
ML. PIONIRI 200809:30h i 15:30h
ATLETIKA
-08:00h i 15:30h
IGRALIŠTE
20:00h
IGRALIŠTE
09:15h i 16:15h
IGRALIŠTE
-10:15h
BUBAMARA-
S. KRALJEVEC
ML. PIONIRI II 200909:30h i 15:30h
ATLETIKA
09:15h i 16:15h
IGRALIŠTE
-09:15h i 16:15h
IGRALIŠTE
09:15h i 16:15h
IGRALIŠTE
-09:00h
BUBAMARA-
S. KRALJEVEC
LIMAČI I 201009:15h i 15:00h
IGRALIŠTE
09:15h i 15:00h
IGRALIŠTE
-19:45h
ATLETIKA
19:45h
BUBAMARA-
KUSTOŠIJA
--
LIMAČI II 2011-18:45h
IGRALIŠTE
18:15h
IGRALIŠTE
19:00h
ATLET/GIM
18:45h
BUBAMARA-
KUSTOŠIJA
--
ZAGIĆI I 2012-18:45h
IGRALIŠTE
-19:45h
BUBAMARA-
KUSTOŠIJA
18:45h
IGRALIŠTE
--
ZAGIĆI II 2013-17:30h
IGRALIŠTE
-18:45h
BUBAMARA-
KUSTOŠIJA
17:30h
IGRALIŠTE
--
LIMAČI III 10/11-------
ZAGIĆI III 12/13------12:00h
BUBAMARA-
PRIGORJE Ž.
GOLMANI---
----